Fotovoltaické elektrárny

I když nebudou mít solární elektrárny a bioplynové stanice  uvedené do provozu v roce 2014 nárok na provozní podporu, existuje mnoho instalací, kde se bez solární elektrárny neobejdeme. Dobrý příkladem mohou být různé ostrovní systémy jako chaty, měřící stanice, atd. kde je stále ekonomicky výhodné nainstalovat fotovoltaickou elektrárnu.

Našim zákazníkům nabízíme kvalitní fotovoltaické panely v kombinaci se solární elektronikou značky Fronius. Abychom Vám mohli poskytnou kompletní služby, stala se firma VK TECHNIK autorizovanou montážní a servisní firmou zasíťovaných střídačů (měničů) Fronius.

 

Fronius Galvo

Střídač připravený pro budoucnost pro malé instalace zaměřené na vlastní spotřebuVe výkonové kategorii v rozmezí od 1.5 do 3.1 kW je Fronius Galvo ideální pro domácnosti – je vhodný především pro systémy s vlastní spotřebou. Integrované relé Energy management umožňuje maximalizovat vlastní spotřebu. Řada dalších chytrých funkcí dělá Fronius Galvo jeden z nejvíce připravených střídačů pro budoucnost ve své třídě: například – integrované ukládaní dat, jednoduché připojení k internetu přes WLAN, nebo plug-in card technologie pro přidání dalších funkcí.-  Vhodný pro všechny technologie panelů díky galvanickému oddělení
–  Nový výklopný systém pro rychlou a snadnou instalaci
–  Nízká hmotnost (16,8 kg) a kompaktní velikost
–  Pro vnitřní a venkovní instalaci (vysoká ochrana IP 55)

 

 Fronius IG Plus

Maximální zisk. Za každého počasí.První multi-účelové zařízení. Spolehlivost a bezbečí maximálních výnosů.Generace střídačů Fronius IG Plus představuje další stupeň vývoje úspěšné koncepce. Pro maximální jistotu výtěžnosti, mnohostrannou použitelnost a maximální spolehlivost.Tyto střídače jsou dostupné ve výkonových třídach od 2,6 do 12 kW a díky mnoha výhodám garantují dlouhodobě maximální výtěžnost.

 

 Fronius IG

Výrobky řady Fronius IG v kompaktním tvaru jsou velmi výkonné, vysoce spolehlivé a snadno ovladatelné. Různé typy, připravené pro každou velikost zařízení, lze podle požadavků neomezeně kombinovat. Promyšlené procesorové ovládání ve spojení s výkonným vysokofrekvenčním transformátorem využije u všech typů modulů maximum získané energie.

 

Fronius CL

Modulární systém. Maximální výnos.PV centrální střídač Fronius s konceptem MIX ™Fronius CL kombinuje vysoce účinnou výkonovou elektroniku s unikátním a modulárním designem až 15 tototožných jednotek v koncepci MIX ™. Výhody tohoto vyspělého systému jsou maximální výnosy a vysoká stabilita. Střídače Fronius CL jsou optimálním řešením pro fotovoltaické systémy až do několikaset kW. Mezi další plusy patří modul manager pro přesné sledování MPP bodu, funkce přepínání transformátoru a mnoho dalších funkcí. To dělá z Fronius CL mnoho-účelové zařízení, které zaručuje stále vysoký výkon.

 

Fronius Symo

Kompaktní třífázový střídač pro maximální flexibilitu
Fronius Symo je beztransformátorový, třífázový a kompaktní střídač pro domácnosti, který se může pochlubit výkonovou kategorií v rozmezí od 3.0 do 4.5 kW. Vysoké napětí systému, široký rozsah vstupního napětí a neomezené použití ve vnitřním a vnějším prostředí zajišťuje maximum flexibility při návrhu systému. Standardní rozhraní pro připojení k internetu přes WLAN nebo ethernet a snadná integrace komponent třetích stran, dělá z Fronius Symo jeden z nejlépe komunikativních střídačů na trhu.

 

Fronius IG TL

Zapoj budoucnost. Maximalizuj zisk.Beztransformátorový FV střídač a standardizovaný monitoring systému Konzistentní rozšíření úspěšné rodiny: Fronius IG TL zahrnuje všechny výhody koncepce beztransformátorového střídače s vysokou inovací a kvalitativními požadavky Fronius.
Ideální pro systém od rodinného domu až po zemědělské nebo obchodní instalace. Unikátem ve své třídě, je standardizovaný monitoring systému, který pomáhá tomuto střídači zajistit maximální výnosy i v budoucnosti.

 

Fronius Agilo

Centrální střídač s revolučním transportním a instalačním systémemPrvní střídač ve své výkonové třídě, který může být kompletně naistalován a servisován integrátorem, Fronius Agilo nastavuje nové standardy. Speciální vysoko-zátěžová kolečka, kompaktní design a možnost výměny komponentů u zákazníka dělá Fronius Agilo unikátním.  S maximální výstupním výkonen 75 kVA a 100 kVA je Fronius Agilo vhodný zejména pro průmyslové a komerční systémy.- Snadný transport
– Snadná instalace
– Snadná údržba

 
Comments are Closed